Her poşet alımında olduğu gibi alımlarınızı toptan olarak yapmanız işletmeniz için oldukça avantajlı olcaktır. Firmamız Rulo Poşet için istediğiniz adetlerde sipariş alıyor olsa da firmanıza özel toptan fiyat teklifini de uzmanlarımızdan isteyebilirsiniz.

Marketler bildiğiniz üzere poşet tüketiminde ülkemizde en önde gelen alanlarda. Yıl sonu ambalaj ve poşet giderleri işletmenin ciddi bir boyutunu oluşturmaktadır. Rulo Poşet için Kısa vadeli çözümler ile maliyeti düşürmekte oldukça zordur. Bu nedenle hali hazırda sarfiyatı yüksek olan bu poşetler için toptan alım yapmak son derece önemlidir. Rulo poşet için İstanbul başta olmak üzere Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana ve ülkemizdeki tüm şehirlerdeki işletmelere toptan üretim yapabilmekte ve adrese teslim gönderim yapmaktayız. Toptan Rulo Poşeti için vakit kaybetmeden firmamızdan size özel teklifi isteyebilirsiniz. 

Baskılı ve Baskısız Toptan Rulo Poşeti

Marketlerde poşetler için baskı son derece önemlidir. İşletmeniz ister yeni açılmış yada uzun yılladır var olan bir market olsun daima reklama ve tanıtıma ihtiyaç duyar. Poşetlerde tanıtım için son derece uygun ürünlerdir. İşletmenizin logosunu, adresini, sipariş numaralarını yada ürünlerini poşet üzerine baskı yaptırarak tanıtabilirsiniz. Baskısız kullanım da elbetteki ülkemizde çoktur ancak bir süre sonra tüm işletmeler baskılı ürünlere dönüş yapmaktadır. Rulo poşeti içinde poşetin iki yüzüne baskı yaptırmanız mümkündür.

 

toptan rulo poşet

rulo poşet toptan