Alışveriş sektöründe ambalaj ürünleri kullanımı son derece fazladır. Marketler de poşet kullanımı için farklı model ve çeşitlerde bir çok ürün kullanılmaktadır. Rulo poşet ürünleri ise marketler de müşterinin kolayca erişebileceği alanlarda olan ve kullan at ürünlerdir. Poşet üzerinde baskı yapılabilmektedir. Kimileri baskılı kimileri baskısız olarak Rulo poşet talep edebilmektedir.

Rulo Poşet H.D.P .E (Yüksek Yoğunluk) hammadde ile imalatı yapılmaktadır. Küçük, Orta ve Büyük boy şeklinde üretimi bulunmaktadır. Koli şekilde talepte bulunanlar tarafından satın alınmaktadır. Kullanımında kimi zaman poşette uygun aparat veya asma mekanizması ile müşterilerinin kullanımına bırakılmaktadır. Son derece pratik bir kullanım deneyimi sunar. Genelde marketlerde meyve sebze reyonlarında, unlu mamul reyonlarında sıkça kullanılmaktadır.

Rulo Poşet Ölçüleri Nedir?

25 cm x 15 cm x 46 cm veya 27cm x 16cm x 55cm ölçülerinde üretimi bulunmaktadır. Koli bazlı alımlarda bir koli içerisinde 20 adet Rulo bulunmakta olup 11-15 kilo arasında kolilenebilmektedir. Ölçüler ve koli özellikleri müşterilerimizle yapacağımız üretime göre değişiklik göstermektedir. Daha geniş ve detaylı bilgi için son aşamada mutlaka üretim birimi ile görüşünüz.

 

 

rulo poşet nedir

Rulo Poşet Nedir?